Melnik

Máchovo jezero jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Máchovo jezero nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Máchovo jezero najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Máchovo jezero nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Melnik

Ubytování Melnik a okolí nabízí pro návštěvníky obce Melnik širokou škálu možností. Ubytování Melnik představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Melnik, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Máchovo jezero je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Máchovo jezero v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Melnik? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Mělník

Unterkunft Mělník

Autocamp Mělník


Autocamp Mělník bietet Unterkunft in der Stadt Mělník, in der Region Macha´s Gebiet.

Apartments Taschner


Apartments Taschner befindet sich am Rande der Stadt Melnik, in seiner ruhigen Nachbarschaft. Apartments bietet Unterkunft vor allem Touristen und Radfahrer (Elbe-Radweg), die nicht nur Mělnicko besuchen möchte, sondern auch die benachbarten Kokorin oder Haupstadt Prag. Stadt Melnik hat sehr gute Verkehrsanbindung mit Stadt Prag.

Restaurant U Beníšků


Restaurant U Beníšků befindet sich im Zentrum von Stadt Melnik, in der Nähe Schloss Melnik und der Mündung der Elbe und Moldau gelegen.

Více ubytování v lokalitě Melnik

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Stare Splavy
Stare Splavy, ein bekanntes Erholungszentrum der Mácha - Region, wurde in der zweiten Hälfte des 13. Jahrhunderts gegründet. Stare Splavy befindet sich am Ufer des Macha´s Sees. Dienste bieten alle...
Tupadly
Das Dorf liegt nördlich von Stadt Melnik, in Richtung nach Stadt Duba. Dorf wird erstmals im Jahre 1363 erwähnt. Vom Ende des 18. und Anfang des 19. Jahrhunderts befindet sich in Tupadly Fachwerkhäuser...

Všechny regiony

Nacházíte se na Melnik