Sloup v Cechach

Máchovo jezero jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Máchovo jezero nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Máchovo jezero najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Máchovo jezero nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Sloup v Cechach

Ubytování Sloup v Cechach a okolí nabízí pro návštěvníky obce Sloup v Cechach širokou škálu možností. Ubytování Sloup v Cechach představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Sloup v Cechach, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Máchovo jezero je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Máchovo jezero v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Sloup v Cechach? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Sloup v Čechách


Erholungszentrum Oáza


Das Erholungszentrum Oáza bietet Unterkunft im attraktiven Umfeld der Region Lužické hory, in der Ortschaft Sloup v Čechách. Es ist von Nadel- und Laubwäldern umgeben, die zu Wander- und Radtouren locken.

Ferienhaus Sloup


Das Ferienhaus Sloup bietet die Unterkunft im Zentrum der Dorf Sloup v Čechách, 300 m vom Schwimmbad und 150 m vom Supermarkt und der Postamt entfernt. Das Haus eignet sich für Familien mit Kindern, Radfahrer, Schulen oder Gruppen. Das Haus verfügt über den Garten, den Sitzbereich mit Grill und Kindersandkasten.

Freibad und Autocamp Sloup


Der Campingplatz mit einem Freibad bietet Unterkunft in der Ortschaft Sloup v Čechách, in der Region Lužické hory.

Více ubytování v lokalitě Sloup v Cechach

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Stare Splavy
Stare Splavy, ein bekanntes Erholungszentrum der Mácha - Region, wurde in der zweiten Hälfte des 13. Jahrhunderts gegründet. Stare Splavy befindet sich am Ufer des Macha´s Sees. Dienste bieten alle...

Všechny regiony

Nacházíte se na Sloup v Cechach