Stare Splavy

Zakwaterowania Stare Splavy

Zakwaterowania Stare Splavy

Miejscowość Staré Splavy, leżąca na północnym brzegu jeziora, należy od 1850 roku do Doksów. Jest to miejscowość turystyczna. Usługy oferuje wszystkie rodzaje zakwaterowania. Znajdują się hotele, pensjonaty, domki letniskowe, lub serię obozów i kwaterach prywatnych.

 

Jezioro Machy jest atrakcyjnym punktem turystycznym.

Jezioro Machy cieszy się popularnością zwłaszcza w letnich miesiącach, gdy na czterech plażach wypoczywają tu tysiące turystów. Wielu amatorów znajdują wówczas przejażdżki statkami wycieczkowymi, ślizgawka, siatkówka plażowa oraz aquapark na plaży w Starych Splavach. Jezioro leży pośród lasów, które skrywają wiele nieodkrytych wcześniej romantycznych zakątków, dziś dostępnych na licznych szlakach turystycznych. Otoczone jest Wzgórzami Ralskimi (Ralská pahorkatina) z ruinami dawnych okazałych zamków, spośród których najbardziej znany jest Bezděz – nieodłączny element tego regionu i cel wielu wycieczek turystycznych.

 

Doksy i Staré Splavy to także doskonałe miejsca wypadowe do wielu miejsc i atrakcji turystycznych, również bardziej odległych np. Liberec z Ještědem, ogrodem botanicznym i zoologicznym, pałac Lemberk, miasta szklarskie Nový Bor i Kamenický Šenov, forma skalna Panská skála koło Kamenickiego Šenova, zamek skalny Sloup, Ziemia Kokořínska i inne.

 

Usługy oferuje wszystkie rodzaje zakwaterowania. Znajdują się hotele, pensjonaty, domki letniskowe, lub serię obozów i kwaterach prywatnych.


Ośrodek rekreacyjny Snílek


Ośrodek rekreacyjny Snílek oferuje zakwaterowanie w gminie Staré Splavy, w regionie turystycznym Kraina Máchy.

Ośrodek rekreacyjny Elite


Ośrodek rekreacyjny Elite oferuje zakwaterowanie w miejscowości Stare Splavy, w pobliżu miasta Doksy, popularnym obszaru turystycznym Kraina Máchy.

Ośrodek rekreacyjny Myslivna


Domki kempingowe i bungalowy Myslivna znajduje się poniżej wzgórza Borný w mieście Doksy - Staré Splavy. Máchovo jezero, który jest jednym z największych wodnych obszarów rekreacyjnych w Republice Czeskiej, znajduje się około 300 metrów od Domku kempingowych i bungalowu Myslivna.

Holiday camp


Camp Holiday jest położony w malowniczej miejscowości Stare Splavy, która leży obok miejscowości Doksy blisko jeziora Machy, jednego z najpiękniejszych miejsc w Republice Czeskiej.

Pensjonat Almi


Pensjonat Almi znajduje się w miejscowości Stare Splavy, kilkuset metrów od jeziora Máchy. Doksy i Stare Splavy są znane ośrodki wypoczynkowe w regionu Kraina Máchy.

Restauracja Myslivna


Restauracja Myslivna znajduje się poniżej wzgórza Borný w mieście Doksy - Staré Splavy.

Ośrodek rekreacyjny Harmonie


Ośrodek rekreacyjny Harmonie oferuje zakwaterowanie w gminie Staré Splavy, w regionie Kraina Máchy.

Ośrodek rekreacyjny Arnika


Ośrodek rekreacyjny Arnika oferuje zakwaterowanie w sosnowym lesie tuż nad brzegiem jeziora Machy. Własna plaża znajduje się zaledwie 10 metrów od domków. Arnika jest położony w miejscowości Stare Splavy, w pobliżu miasta Doksy, popularnym obszaru turystycznym Kraina Máchy.

Pensjonat Na slunci


Pensjonat Na Slunci oferuje zakwaterowanie w miejscowości Stare Splavy, 150 metrów od jeziora Machy. Lokalizacja pensjonatu jest wyjątkowa - jest pięć minut od jeziora. Okolice jeziora oferuje swoim Gościom idealne warunki do działania przez cały rok. Raj dla turystyki rowerowej i pieszej, grzybobrania, sportów wodnych i zimowych - ice skating na jeziorze.

Pensjonat FAMI***


Pensjonat Fami Viva Frutas w hiszpańskim stylu jest położony w cichej części uzdrowiskowej miejscowości Stare Splavy, około 300 m od od jeziora Machy.

Více ubytování v lokalitě Stare Splavy

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Stare Splavy