Sloup v Cechach

Máchovo jezero jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Máchovo jezero nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Máchovo jezero najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Máchovo jezero nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Sloup v Cechach

Ubytování Sloup v Cechach a okolí nabízí pro návštěvníky obce Sloup v Cechach širokou škálu možností. Ubytování Sloup v Cechach představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Sloup v Cechach, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Máchovo jezero je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Máchovo jezero v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Sloup v Cechach? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Sloup v Čechách


Erholungszentrum Oáza


Das Erholungszentrum Oáza bietet Unterkunft im attraktiven Umfeld der Region Lužické hory, in der Ortschaft Sloup v Čechách. Es ist von Nadel- und Laubwäldern umgeben, die zu Wander- und Radtouren locken.

Pension U Studničků, Sloup v Čechách


Pension U Studničků bietet Unterkunft im Dorf Sloup v Čechách, in der Region Lausitzergebirge und Kamm des Ještěd.

Herberk Ferdinanda Dobrotivého


Herberk Ferdinanda Dobrotivého bietet Unterkunft in der Gemeinde Sloup v Čechách, bei der Stadt Česká Lípa, in der Region Lausitzergebirge.

Pension U pánů z Dubé


Pension U pánů z Dubé befindet sich in Dorf Sloup v Čechách, dass liegt an der Grenze von zwei interessanten touristischen Regionen - Lausitzergebirge und Macha-See. Die Umgebung bietet eine Fülle von Wanderwegen , Radwegen, Felsformationen und anderen touristischen Destinationen.

Pension Pihel


Die Pension Pihel befindet sich in der malerischen Landschaft des Vorlands der Region Lužické hory, zwischen den Städten Nový Bor und Česká Lípa. Die Pension bietet qualitativ sehr gute Unterkunft in gemütlichen Zimmern und Appartements (einige im romantischen Stil).

Restaurant U Studničků, Sloup v Čechách


Restaurant ist ein Bestandteil Pension U Studničků und bietet Verpflegung bei der Stadt Sloup v Čechách, in der Region Lausitzergebirge und Kamm des Ještěd.

Více ubytování v lokalitě Sloup v Cechach

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Sloup v Cechach